Hlavní menu

Přihlášení do systémuVýlet Praha PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 02 Červen 2018 18:53

 8. KVĚTNA 2018 - VÝLET  DO  PRAHY
 
Na druhý květnový svátek jsme si naplánovali výlet do hlavního města Prahy. Sešlo se nás celkem 18 účastníků. Odjezd byl naplánován na 8 hodinu ranní. První zastávka v Praze byla na Zličíně. Odtud pak metrem směr Hradčany a Petřín. Kdo chtěl, mohl zdolat Petřínskou rozhlednu, ostatní se zatím dole občerstvovali. Poté jsme se vydali směrem k letišti v Ruzyni, které bylo hlavním důvodem našeho "pražského výletu". Zde jsme "absolvovali" 2-hodinovou exkurzi po letišti. A že bylo na co koukat, o tom žádná:-))). Asi největším zážitkem pro nás bylo vidět přípravy na odlet největšího dopravního letadla AIRBUS A380. Tento letoun pojme na palubu přes 600 cestujících. A zážitkem bylo i viděl jeho odlet. Vše klaplo na jedničku a i počasí nám přálo, takže sváteční výlet lze hodnotit jen kladně. A projeli jsme si "ve zdraví" BLANKU:-))))
 
                                                                                                        
                                                                                                                        RP
 
foto: ZDE