Hlavní menu

Přihlášení do systémuPLES 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 20 Březen 2018 19:32

                HASPOTPLE  2018  -  Vlastiboř  17. 3. 2018
 

    17. března proběhl tradiční ples "HASPOTPLE 2018". Slunečné a už relativně teplé dny vystřídaly opět mrazy a napadl sníh, a tak se muselo v sokolovně trochu více "zafajrovat". Přípravy na ples proběhly v průběhu týdne. V sobotu pak nejdříve přijela kapela a první hosté začali přicházet po 19 hodině. A úderem 20 hodiny "TO" propuklo. Zpestřením večera byla ukázka tanečního aerobiku, kterou předvedly ženy z Huntířova. A měly tak obrovský úspěch, že po kratší pauze musela zákonitě následovat "opakovačka".....A aby hosté večer nestrádali, o to se postarala obsluha naší kuchyně a výčepu. Akce se vydařila, to bylo zřejmé z ohlasů přítomných hostů. A tak příští rok se u nás snad sejdeme opět.

                                                                                                                               RP                                                                                                             
 
foto: ZDE