Hlavní menu

Přihlášení do systémuMikuláš 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 04 Prosinec 2016 18:31

                     MIKULÁŠSKÁ  NADÍLKA VE  VLASTIBOŘI 2016
 
    A rok je opět za námi a je tu čas Vánoc, kterým však předchází návštěva Mikuláše, Anděla a Čertů. Tradičně jsme si je pozvali do sokolovny a zimní ráz trochu navodil i ve středu napadlý sníh, který tradičně v našem regionu způsobil slušnou kalamitu:-((((. Je to každoročně vždy stejná písnička:-)))) My však měli k sokolovně cestičku protaženou, takže návštěvníci neměli sebemenší problém s dojezdem. A jako každý rok se zde sešlo "dětí jako smetí", ale letos to byla opravdu z poloviny drobotina (přeloženo do srozumitelnosti to byli děti do 2 let max:-)))). Sál byl opět perfektně připraven, teplota na sále v pořádku, občerstvení zajištěno, stromeček postaven a nazdoben. Děti si nejdříve zařádili na sále, pak absolvovali něco málo herních disciplín, aby se nakonec dočkali i samotného Mikuláše, Anděla a samozřejmě i Čertů. A ty letos byli opravdu jak "utržení ze řetězů". Některé děti ani k Mikuláši něchtěli přijít, jaký měli strach. Každé dítko pak za básničku a nebo písničku bylo odměněno.
 
                                                                                                                    RP
        
 foto:ZDE