Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 04 Prosinec 2016 18:08

                    PKL 2016  -  JÍLOVÉ U DRŽKOVA   -  6. srpna 2016
 
Pouze na jednu soutěž letošního ročníku PKL 2016 jsme dali naše družstvo dohromady:-(((, a to do sousedního Jílového. Natrénováno jsme měli a s časy z tréninku jsme mohli být spokojeni. Jezdili jsme do Hutě, kde jsme běhali společně s kluky z Pěnčína, neboť  za toto družstvo odběhal na koši polovinu sezóny 2016 náš košař. V sobotu 6. srpna 2016 jsme odjeli do Jílového. Kompletní jsme samozřejmě nebyli(to by byl malý zázrak:-)))), a tak půjčený byl proudař z Velkých Hamrů a "nalejvák" z Pěnčína. Útok jsme rozběhli v pohodě, koš na 4 a voda na nějakých 8,3 z mašiny a na špičkách na 14,1 :-)))). P proudaře to ale položilo na zem a bylo po nadějích. Jinak nás celkem chválili, že rozeběhnuté to bylo moc pěkně, ale bylo nám to "prd" platné:-(((( .Také se někteří ptali, jestli nás uvidí příští sezónu? Uvidíme, ale chtěli bychom seriál PKL opět začít jezdit. 
                                            
                                                                                                                        RP
 
video: ZDE