Hlavní menu

Přihlášení do systémuÚklid a čarodějnice 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 04 Prosinec 2016 16:50
 

          ÚKLID  SOKOLOVNY  A  ČARODĚJNICE  2016
 
Když se spojí "užitečné s příjemným", může to dopadnout jako letos o čarodějnicích. Jelikož od pádu bývalého režimu se zřejmě na půdě sokolovny neuklízelo, byla jednohlasně "nařízena" tato akce a to tak, aby byl termín před 30. dubnem. A to, co se tam najde a bude dřevěné a může se pálit, půjde s radostí do ohně. A co spálit nelze, tak hodíme do "kontíku". Nakonec toho na pálení zas tolik nebylo a tak jsme museli přivézt z lesa navíc větve z poražených stromů, aby oheň alespoň nějakou dobu plápolal:-))) a nezhasnul pomalu ještě za světla. Ohňostroj samozřejmě nemohl chybět a jako každý rok byl krásný.
 
                                                                                                                              
                                                                                                                                       RP
 
foto: ZDE