Úklid a čarodějnice 2016 PDF Tisk Email
Neděle, 04 Prosinec 2016 16:50

ÚKLID  SOKOLOVNY  A  ČARODĚJNICE  2016

Když se spojí "užitečné s příjemným", může to dopadnout jako letos o čarodějnicích. Jelikož od pádu bývalého režimu se zřejmě na půdě sokolovny neuklízelo, byla jednohlasně "nařízena" tato akce a to tak, aby byl termín před 30. dubnem. A to, co se tam najde a bude dřevěné a může se pálit, půjde s radostí do ohně. A co spálit nelze, tak hodíme do "kontíku". Nakonec toho na pálení zas tolik nebylo a tak jsme museli přivézt z lesa navíc větve z poražených stromů, aby oheň alespoň nějakou dobu plápolal:-))) a nezhasnul pomalu ještě za světla. Ohňostroj samozřejmě nemohl chybět a jako každý rok byl krásný.

foto: ZDE