Hlavní menu

Přihlášení do systémuDržkovská alej 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Středa, 02 Září 2015 13:31

30.srpna 2015 - "Držkovská alej 2015"
 
V neděli jsme vyrazili do sousedního Držkova na hasičskou soutěž "Držkovská alej 2015". Jelikož se dopoledne muselo ještě uklidit po naší soutěži, vynechali jsme další kolo PKL a to v KošťálověCry. Do Držkova jsme museli vyrazit dříve, neboť zde také máme na starost časomíru. Sešlo se zde celkem 18 družstev. Jelikož naše problémy s proudaři trvají nadále, museli jsme opět hledat náhradu. Tentokrát jsme však potřebovali i "troják" Frown). Takže na jeho postu běžel troják z Jílového a proudy nám běželi kluci z Maršovic . Útok nebyl tak špatně rozběhnutý, ale L proudaři vypadlo klubo a tak na značce rozdělovače se motalo dost céčka, což mělo za následek nedotáhnutí na čáru. I tak nakonec terč trefil v čase 16,73 (druhý dal 16,00). Tímto časem jsme drželi prozatím druhé místo za družstvem Jílové, ale nakonec nás odsunulo "béčko" Jirkova na konečné třetí místoWink. Také se v Držkově představily ženy, které cvičily za Vlastiboř, tedy jejich poměrná část, tzv Comeback Team. A na to , že si to nezkusily, tak to zvládly a kdyby P proudařka neměla tak velký prostřik, mohly se poprat i o umístění na bedněWink
 
                                                                                                                     RP 
video(Vlastiboř M):ZDE
 
video 2( Vlastiboř):ZDE
 
video(Comeback Team):ZDE 
 
foto(zdroj Naše Jablonecko):ZDE