Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL 2015 Podmoklice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 11 Srpen 2015 19:37

 8.kolo PKL 2015 - Podmoklice - 8.srpna 2015

 Parno provázelo 8. kolo PKL v Podmoklicích. Tradičně menší zmatky proběhly u startovní listiny, běží se dvoukolově a tak družstva, která si půjčují, svoje rozběhy musí trochu "redukovat". Samozřejmě i my k nim patřili. Startovka se nakonec podařila "poskládat", i když Vlastiboř a Bity Sport na první kolo tak trochu v seznamu vynechali Laughing...Ale nedali jsme se a v pořadí čtvrtý rozběh v kategorii mužů jsme mohli odběhnout. "Zadek" nám vcelku klapnul a náš standart - voda na 8,5 dopředu - byl realitou. Zapůjčený P proudař "sundal" P terč v čase 14,83SurprisedWink. Ovšem na L proudu se už tak nedařilo a tak z toho byl nakonec výsledný čas 17,25Cry...No nic, chtěli jsme si spravit chuť druhým pokusem, ale ouha, druhé kolo mužů již nebylo (zlobily terče), takže se vzaly u mužů časy z prvního kola a co se týkalo bodů do tabulky PKL 2015, měla by být soutěž v Podmoklicích anulovánaUndecided......Další kolo PKL 2015 proběhne 22.srpna v Nouzově...                     

                                                                                           RP 

video:ZDE 

video(helma):ZDE

foto:ZDE