Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL 2015 Jílové PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 01 Srpen 2015 17:43

7. kolo PKL 2015 - Jílové u Držkova - 1. srpna 2015
 
Sobota 1. srpna odstartovala 2. polovinu soutěží PKL 2015 a to v Jílovém u Držkova. A co se týče počasí, opět byl slušný pařáček. Do Jílového se sjelo přes 30 družstev. Je pravda, že dovolené "udělají" svoje, takže pár tradičních družstev chybělo. My jsme na celý srpen přišli o P proudaře, takže nám vypomohl P proudař z Jílového. V pořadí jsme šli na start jako čtvrté družstvo a útok se vydařil. Trochu kluci na špičkách prolili, a tak na čas L proudaře 15,60 odpověděl P proud konečným časem 15,90. Pro nás je to letos první konečná "15", i když vysokáUndecided, ale je tam!!!!. Ale i tak jsme spokojeniSmile. Matouš si navíc zaběhl "troják" za kluky z Bukoviny. Na to, že je Jílové pověstné svou "mezičkou", tak zde padaly výborné časy. Ten náš nakonec stačil na sedmou pozici, takže spokojenost. Kéž by to pokračovalo i takto nadále, ovšem za týden je další kolo v Podmoklicích a zde se nám moc nedaří:-(((...
                                                                                                             RP 
 
video(Vlastiboř):  ZDE
video(Vlastiboř-helma):ZDE 
video(Bukovina): ZDE
video(Bukovina-helma):ZDE 
foto:ZDE