SDH Jirkov 130 let PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Červenec 2015 19:08

Oslava 130-ti let založení sboru dobrovolných hasičů v Jirkově

V sobotu 25. července 2015 jsme se zúčastnili hasičských oslav v Jirkově. I zde letos oslavili kulatiny, a to 130 let od založení sboru dobrovolných hasičů. Součástí oslav byla i soutěž požárních družstev na 2B. Jako soutěž "navíc" bylo zápolení veteránů, tedy závodníků nad 35 let. I do tohoto "souboje" jsme se přihlásili (je to hrozný, že už i v této kategorii můžeme závodit??Surprised), byť jsme si museli půjčit dva členy z jirkovského družstva. A asi ostudu jsme neudělali a časem 16,90 jsme tuto kategorii tak i vyhráliWink. V hlavním závodě jsme se umístili na druhém místě časem 16,02. První místo vybojovali domácí časem 15,45 a třetí místo obsadili kluci z Jílového časem 16,08. I tady v Jirkově byla k vidění jak historická, tak i současná hasičská technika.

video(Vlastiboř M):ZDE
video(Vlastiboř M nad 35 let):ZDE