Hlavní menu

Přihlášení do systémuHASPOPLE 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 15 Březen 2015 11:34

 

        "HASPOTPLE 2015"

                       Vlastiboř,  14.3.2015

Po roce jsme se opět sešli v naší sokolovně na tradičním "HASPOTPLE" s pořadovým číslem " už ani nevím" ??:-))))).  Před touto akcí jsme navštívili koncem ledna  Myslivecký ples v Jesenném a počátkem března to byl Hasičský ples na Bratříkově. I letošní rok se sál slušně zaplnil. Zpestřením večera byla ukázka cyklo freestylu , půlnoční číselná "přebíjená" a tradiční výborná kuchyně s ověřenými specialitkami a s výbornou obsluhou. Na sále bylo příjemné teplo, poblíž kamen i přetepleno :-)))). Tak jako každý rok k tanci a poslechu hrála hudební skupina z Jablonce n.N. a jako každý rok byla výborná a tak se opět muselo "nastavovat". Návrat domů tedy následoval v ranních hodinách a odpoledne proběhl tradiční úklid sokolovny. Za rok se u nás v polovině března sejdeme opět.....doufáme....

                                                                                                        RP

foto:ZDE