Hlavní menu

Přihlášení do systémuMikuláš 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 07 Prosinec 2014 17:09

 

Mikulášská nadílka 2014 ve Vlastiboři

                                    6. prosince 2014

Tak po roce k nám do Vlastiboře opět zavítal Mikuláš se svým doprovodem. Předcházela tomu ještě páteční Výroční valná hormada SDH Vlastiboř a po jejím skončení začala příprava sálu na sobotní akci. Poslední "dopilování" proběhlo ještě v sobotu dopoledne, aby se po 13. hodině začali "trousit" první návštěvníci včetně svých ratolestí. Aby nebyl každý rok úplně stejný, trochu jsme inovovali soutěže pro děti, aby odpovídali věkové kategorii.  Po soutěžích mezi nás tedy přišel Mikuláš a Anděl v doprovodu Čertů. Na několika dětech byla patrná obava z toho, zda si je Čerti neodnesou do pekla. Mohli se "vykoupit" básničkou a nebo písničkou. Odměnou jim byl balíček sladkostí. Akce měla pozitivní ohlasy a tak doufáme, že i příští rok k nám Mikuláš, Anděl a Čerti opět zavítají.

                                                                                                                   RP

foto:ZDE