Hlavní menu

Přihlášení do systémuKošťálov - vyhlášení PKL 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Pondělí, 06 Říjen 2014 18:34

 

Slavnostní vyhlášení PKL 2014 - Košťálov - 4.10.2014

Tak nám série třinácti soutěží PKL 2014 skončila a v sobotu 4. října 2014 proběhlo v Košťálově slavnostní vyhlášení. My jsme vyrazili "do terénu" naší avií. Po cestě do Košťálova se pro zpestření večera u auta odporoučelo ovládání spojky, ale máme skvělého šoféra, který nám předvedl, že i bez spojky se dá jet a hlavně dojet:-))). Na sále už v době našeho příjezdu bylo dost rušno. V 19 hodin, po krátké úvodní videoprojekci ( ... a musíme uznat, že jsme se opravdu pobavili u toho, jak se dá hasičský sport představit i humornější formou - tvůrce videa má od nás palec nahoru :-)))) ), následovalo představení rady PKL. Jarda ve svém příspěvku pak shrnul právě skončený ročník PKL. A nastalo samotné vyhlášení výsledků. V kategorii žen byly stupně vítězů následující: 1. Jablonec n.J., 2. Malá Skála B, 3. Krásná Ves. V mužské  kategorii to dopadlo takto: 1. Tatobity, 2. Podůlší, 3. Tuř. My jsme se v letošním ročníku PKL umístili na konečném 7. místě. Je to pro nás zatím nejlepší výsledek v seriálech PKL, kterého jsme dosáhli. Uvidíme, jak se nám bude dařit v následujícím ročníku. Naše družstvo má již nyní pauzu, ale řadu družstev, které s námi PKL běhají, čeká ještě "vrchol" letošní soutěžní sezóny a tím je "Lenin" v Širokém Dole.

                                                                                                      RP

foto:ZDE