Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Ploukonice 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 30 Září 2014 18:31

 

13.kolo PKL 2014 - Ploukonice - 27.9.2014

V sobotu 27. 9. 2014 proběhlo v Ploukonicích poslední 13. kolo PKL 2014. I naše družstvo se účastnilo, ovšem kompletní jsme tentokrát nebyli. Ve hře pro náš tým bylo celkově sedmé místo, což by pro nás bylo nejlepší konečné umístění v seriálech PKL. Na start jsme šli až jako 32. družstvo v pořadí a to už jsme věděli, že Obrubce svůj pokus pokazily, ale na druhou stranu kluci z Veselé u Semil dali 14,99 s a byli prozatím na třetím místě a tak sedmou příčku drželi oni. Menší "zádrhel" se povedl Fandovi. Po připravení základny a při nástupu zpět na startovní čáru mu vítr "pročísl pěšinku" a on jaksi zjistil, že mu chybí helma???. Ještěže chyběla téměř celá minuta do vypršení časového limitu a tak si ji stihl přinést. Útok se zdařil, jen vodě se dopředu chtělo pozvolna (výpaly na 14,8 s) a tak výsledný čas 16,05 s na P proudu (L proud 15.79 s) nás "usadil" na průběžnou 7. pozici. Nakonec nás posledním útokem dne odsunulo družstvo Malé Skály na 8. místo. A jelikož družstva z Jílového, Myštevsi a Lestkova zůstala svými výkony až za námi, celkově jsme v seriálu PKL 2014 sedmé místo uhájili s počtem 77 bodů. Za týden 4.10.2014 proběhne v Košťálově slavnostní vyhlášení PKL 2014.

                                                                                                   RP 

videoI:ZDE

videoII:ZDE

video(Jílové):ZDE

video(V.Hamry):ZDE

foto:ZDE