Hlavní menu

Přihlášení do systémuDržkovská alej 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Pátek, 29 Srpen 2014 18:19

 

"Držkovská alej 2014" -  24. srpna 2014

Zima a občasný dešť provázel 3. ročník HS v Držkově - "Držkovskou alej". Víkend byl tak "našvihaný" soutěžemi v okolí, že termín musel být nakonec přesunut právě na neděli 24. srpna. Do Držkova se sjelo celkem 11 týmů. Kdo měl usnadněnou pozici a nemusel se strachovat o dobré umístění, byla děvčata z Tanvaldu-Šumburk, neboť kategorii žen soutěžila jako jediný tým :-((( . Po slavnostním nástupu se tedy začalo soutěžit. Naše družstvo nastupovalo jako 9. tým v pořadí, ale předvedený útok snad ani nepotřebuje komentář. Jednoduše se nepovedl. David "nejtnul" na základně a bylo tak po parádě, takže snaha obou proudařů už pak byla marná. Po předcházejících ročnících (r. 2012 1. místo a r. 2013 3. místo) to letos bylo za "N". Konečné pořadí na stupních vítězů bylo v mužské kategorii následující - 1. Bukovina, 2. Jílové, 3. Jeřmanice. A tak asi jediným světým momentem pro nás tak byla bezchybně fungující časomíra ( ... konečně....)

                                                                                 RP

videoI:ZDE

video(helma): ZDE

foto: