Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Nouzov 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 23 Srpen 2014 19:23

 

11. kolo PKL 2014 - Nouzov - 23. srpna 2014

Letošní kolo PKL v Nouzově proběhlo vyjímečně v odpoledních hodinách, neboť v Radimovicích probíhalo současně další kolo hasičské extraligy. A tak se do Nouzova sjelo něco málo přes třicet soutěžních družstev.  Naštěstí počasí se umoudřilo a tak nic nebránilo tomu, aby po 15. hodině vyrazilo na svúj útok jako první domácí družstvo z Nouzova. My jsme nastoupili na start jako čtvrtý tým v pořadí. Jelikož nám Míra stále chybí ( nevíme vůbec,jak ještě dlouho ??!!), máme za něho náhradu v podání Petra. Útok nebyl špatně rozeběhnutý, trochu pomalejší koš byl (náběh do kopečka je přece jen znát), ale voda na špičkách byla na 14,6 s :-))). Petr i přes pád při doběhu dal výborných 15, 53 s. Dominik pak malinko omyl terč a tak výsledný čas 16,19 s nebyl právě ten, který jsme si před útokem přáli. Bylo jasné, že přední příčky atakovat nebudeme, neboť po nás nastupovali další favorité. Nakonec jsme se s tímto časem v konečném účtování umístili na slušném 9. místě a tak jsme si připsali další důležité body do tabulky PKL.

                                                                          RP

videoI:ZDE

videoII(helma):ZDE

foto:ZDE