Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Bozkov 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Pondělí, 18 Srpen 2014 17:55

 

10.kolo PKL 2014 - Bozkov - 16.srpna 2014

                           a

8.kolo FNC 2014 - Roudný - 16.srpna 2014

Tuto sobotu se tedy počasí opět "vyznamenalo". Ráno pršelo, pak chvíli svítilo slunce, pak opět pršelo, a tak pořád dokola. A v tomto "marastu" a zimě proběhlo již 10. kolo PKL. A bylo znát, že počasí pár družstev odradilo. Již od začátku to byl slušný "funus" favoritů (Tatobity, Jabloneček, Roudný, Veselá, Obrubce - nedokončili) a pak slušné prostřiky na terčích (Jílové, Košťálov, Tuř) a i my jsme se k těmto družstvům přidali. Kluci měli vodu na špičkách na 14,2 s, ale nějak nešlo trefit střed terče, takže nakonec Petr na L proudu měl čas 16,74 s a Dominik na P proudu zastavil časomíru na 17,15 s. V tu chvíli jsme se usadili na průběžném 6. místě. Již dopočet mužských družstev, která po nás startovala, nás ubezpečil v tom, že tentokrát si domů odvezeme minimálně jeden bodík. Nakonec nás "dala" už jen dvě družstva, takže těch bodíků bylo celkem 8 za 8. místo. Po dvou "nulách" to byl opět trochu veselejší návrat z místní soutěže. Odpoledne zde proběhla ještě soutěž v rámci Poháru OSH Semily. Za Příšovice nastoupili Roman a Matouš. Útok se ale nepovedl, špatný koš a pád pravého proudaře u základny nakonec stanovil čas hodně přes 40 s. Večer jsme odjeli na závěrečné kolo FNC 2014 do Roudného. Moc se nám nechtělo, už kvůli počasí, ale Tomáš vypomohl klukům z Velkých Hamrů k celkovému     3. místu ve FNC 2014 v kategorii PS12. Nám se útok vůbec nepovedl, Petr si rozhodil na základně hadici a u terče ho voda pěkně roztočila, takže Fanda zhasnul mašinu a mohli jsme jet domů. Prostě ty "nočky" nám vůbec nejdou :-(((

                                                                                  RP

videoVlastibořM(PKL Bozkov):ZDE

videoVlastibořM(PKL Bozkov-helma):ZDE

videoVlastiboř(FNC Roudný):ZDE

videoVlastibořM(FNC Roudný-helma): ZDE

videoVelké HamryPS12(FNC Roudný):ZDE