Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Podmoklice 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 09 Srpen 2014 14:58

 

9.kolo PKL 2014 - Podmoklice - 9.srpna 2014

Tak naše "mizerie" pokračovala i v Podmoklicích na 9. kole PKL. Šly se tradičně dva útoky souběžně. První dopadl hrozně s výsledným časem 18,06 s. Dominikovi vypadla hadice, takže se zdržel na základně a pak už se s tím nedalo nic moc dělat. Při druhém pokusu jsme neposlali ani decilitr vody do hadic??!! Stejný problém jako loni, ale nevíme, kde byla chyba, neboť po rozpojení savic tekla voda ven plným proudem. Nakonec jsme obsadili až 23. místo. Matouš a Roman běželi ještě dva pokusy za Velké Hamry. S nimi "udělali" čas 17,78 s a to nakonec stačilo na 22. místo.

                                                                                                                     RP

videoI(Vlastiboř):ZDE

videoII(Vlastiboř):ZDE

videoI(Velké Hamry):ZDE

videoII(Velké Hamry):ZDE

video(helma):ZDE

foto:ZDE