Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Vesec PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 12 Červenec 2014 08:59

 

7.kolo PKL 2014 - Vesec p.Koz. - 11.července 2014

V pátek 11.7. 2014 po 20. hodině nasedáme do aut a vyrážíme na další kolo PKL 2014, v pořadí již k sedmému, po kterém následuje třítýdenní pauzička. Odpoledne si pěkně zapršelo, takže terén byl místy měkký. Po 22. hodině nastoupilo na start první družstvo. My jsme nastupovali v mužské kategorii jako 11. v pořadí. Míra měl podepsanou "omluvenku", takže za něho musel zaskočit opět Petr z družstva Maršovic. Útok jsme rozeběhli  opatrněji (náběh je z mírného kopečka a bylo blátivo), ale voda se hrunula vpřed na nějakých 9 s. Při doběhu k základně ale proudaři o sebe nějak zavadili  a Petrovi vypadlo část "kluba" a navíc se mu připletlo při běhu mezi nohy, takže měl co dělat, aby to nějakým způsobem "ukočíroval". Nakonec zastavil časomíru na 16,47 s (Dominik na P proudu měl 15,88 s). Nepovedlo se to jak jsme si přáli, ale čas byl a nakonec ani to 9. místo v konečném pořadí není vůbec špatný výsledek. Takže jsme zopakovali umístění z Tatobit z minulého kola. Po zmíněné pauze se sejdeme na již 8. kole PKL a to v sobotu 2.8.2014 v sousedním Jílovém.

                                                                                            RP

video:ZDE