Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Podůlší, FNC Frýdštejn PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 24 Červen 2014 18:05

 

5.kolo PKL 2014 - Podůlší  -  21.6.2014

2.kolo FNC 2014 - Frýdštejn -  21.6.2014

V sobotu 21.6.2014 se nám sešly dvě soutěže - 5. kolo PKL v Podůlší a 2. kolo FNC na Frýdštejně.  Pro rychlejší přesun jsme opět použili "osobáky". V Podůlší se sešlo 20 družstev mužů a 8 družstev žen. Startovali jsme jako 17. tým v pořadí. Již před námi dost týmů svůj útok pokazilo a tak jsme měli obavu, aby nás nepostihlo to samé (předcházející ročníky to potvrzují). Za předvedený útok jsme se nemuseli stydět a s výsledným časem 15,68 s na P proudu ( L proud 15,35 s) jsme nakonec obsadili dělené 6. místo společně s družstvem Bukoviny, za které běžel od nás Míra a ten také dal schodných 15,68 s. Za Malou Skálu pak nastoupil na postu rozdělovače David. Zopakovali jsme tedy umístění z předcházejícího kola v Příšovicich. Večer jsme se vydali směr Frýdštejn. Startovali jsme jako 4. družstvo v kategorii mužů a bylo to dobře, neboť v případě neúspěchu jsme mohli alespoň dřív odjet. Po startu bylo vše v pořádku až do chvíle, kdy se Mírovi zamotalo pod nohy céčko a tak nedoběhl až k terči a ještě to malé "košťátko". Dominik dal slušných nočních 18,34 s. Takže jsme se mohli sbalit a odjet domů. Na Frýdštejně se nám prostě asi nikdy nezadaří :-(((

                                                                                         RP

foto:ZDE

videoI(Vlastiboř-PKLPodůlší):ZDE

videoII(Bukovina-PKLPodůlší):ZDE

videoIII(Hradčany-PKLPodůlší:ZDE

videoIV(Vlastiboř-FNCFrýdštejn):ZDE

video(z helmy)(Vlastiboř-PKL Podůlší):ZDE

video(z helmy)(Vlastiboř-FNC Frýdštejn):ZDE