Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Příšovice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 14 Červen 2014 13:52

 

     4.kolo PKL - Příšovice - 14.6.2014

Když jsme v sobotu po osmé hodině ranní odjížděli do Příšovic, lilo u nás jako z konve. Takže už  z počasí jsme byli pěkně nas.......... Ale Příšovice jsou trochu někde jinde a zde nepršelo a občas na nás vykouklo i slunce. A jelikož jsme tentokrát nepřijeli kompletní, museli jsme hledat za Matouše, resp. Míru náhradu. Na "savkách" zaskočill Tomáš z Jílového a L proud nám zaběhl Petr z Maršovic. Když jsme byli na přípravné základně, začalo malinko poprchávat, takže v tu chvíli nic moc počasí. Po chvilce přestalo a my absolvovali svůj pokus bez asistence "vody z hůry". Útok se povedl na jedničku a za to mluví časy - Petr na L proudu 14,80 s a Dominik na P proudu 15,25 s. Chvíli jsme se tak drželi na třetí příčce, ale postupně Tuř, Kosmonosy a Obrubce nás posunuly na konečnou šestou pozici, ale i tak je to výborné umístění po minulém " propadáku v Liberci.

                                                                                                    RP

foto:ZDE

video:ZDE

videoII:ZDE