Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Jeřmanice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Úterý, 10 Červen 2014 18:14

 

3.kolo PKL - Liberec - 7.6.2014

3. kolo PKL pořádalo družstvo z Jeřmanic, ale jako minulý rok se soutěž odehrála na tartanovém oválu v Liberci. Bylo neskutečné parno, takže každičké ochlazení vodou bylo příjemnou záležitostí. Letos se zde, podobně jako v Podmoklicích, běžely současně dva útoky. Na startu se však neřešila mužská a ženská kategorie, to až ve výsledcích. Nám se soutěž moc nevyvedla. První start jsme museli opakovat z důvodu chybně fungující časomíry (nebyli jsme sami a ještě nám navíc bouchlo béčko!!!). Opakovaný start však nebyl o nic lepší, a tak výsledný čas 16,81 s nevěstil žádné dobré umístění. Při druhém pokusu nám, pro mě z nepochopitelných důvodů, nešla z mašiny žádná voda, takže to byl NP. Sice jsme polovinu soutěže drželi 13. místo, ale ostatní družstva ve druhém kole zabojovala a tak nás nakonec odsunula až na 20. místo :-(((. Nemělo cenu zde čekat a tak jsme ještě před ukončením soutěže nasedli do auta a odjeli. Večer zde probíhala soutěž seriálu FNC. Té jsme se však již neúčastnili. 

                                                                                              RP

video(1.pokus):ZDE

video(opak.1.pokus:ZDE

video(2.pokus):ZDE

video(Matouš):ZDE