Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Svijany PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 11 Květen 2014 16:01

 

     2.kolo PKL -  Svijany - 11.5.2014

První kolo PKL v Tuři jsme museli vynechat, neboť jsme neměli ještě stroj, ale druhé kolo ve Svijanech jsme již absolvovali. Počasí bylo nejisté, chvíli slunce, pak mraky a nebo dešť, to všechno jsme si ve Svijanech užili. Po startu prvních družstev bylo jasné, že to bude mazec s časy. My jsme nastupovali až jako 27. družstvo. V tu dobu vedli kluci z Tatobit (14:71), před Jablonečkem (14:91) a Tuří (15:28). První start se jaksi nepovedl, neboť košař vystartoval "o parník" dříve. A tak jsme museli start opakovat. Ten se již povedl a i celý útok se podařil, neboť výsledný čas P terče 15:41 s (L 15:34) na usadil na průběžné 4. místo. Kdo by to v tu chvíli řekl, že tam už vydržíme. Opravdu do konce soutěže již žádné mužské družstvo rychlejší nebylo a tak si ze Svijan odvážíme "bramborovou" medaili. 

                                                                                      RP

 foto:ZDE

video:ZDE

videoII:ZDE

videoIII:ZDE