Hlavní menu

Přihlášení do systémuHASPOTPLE 2014 PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 16 Březen 2014 11:47

 

            HASPOTPL2014

Je půlka března a my jsme se opět po roce sešli v naší sokolovně  na tradičním "HASPOTPLE" (stálí návštěvníci již vědí, o co se jedná).  Byla to naše letošní první akce, kterou jsme pořádali, ale předtím jsme ještě navštívili Myslivecký ples v Jesenném a počátkem března to byl Hasičský ples na Bratříkově. Letošní účast nebyla tak mohutná jako minulý rok, ale i tak se sál slušně zaplnil. A závěrečné ohlasy byly velice kladné. Jako spestření večera nám dvojice profesionálních tanečníků předvedla něco ze společenských tanců, nechyběla tradiční půlnoční soutěž - "Máš-li špatné číslo, máš smůlu", výborná kuchyně s ověřenými specialitkami a s výbornou obsluhou. Venku sice panovalo deštivé a větrné počasí, ale nebylo mrazivo jako loňský rok, takže i na sále bylo příjemné teplo, poblíž kamen i přetepleno :-)))). Tak jako každý rok k tanci i poslechu hrála hudebnmí skupina Rytma z Jablonce n.N. Hudba nezklamala a tak se opět muselo "nastavovat". Návrat domů tedy následoval v ranních hodinách a odpoledne proběhl tradiční úklid sokolovny. Za rok se u nás sejdeme opět a bude to tradičně v polovině března. A nyní se pomalu můžeme připravovat na naší další akci a tou bude hasičská soutěž , která proběhne 24. května 2014 od 14. hod. u sokolovny ve Vlastiboři. 

                                                                                                              RP

foto:ZDE