Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Ploukonice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 28 Září 2013 17:27

 

PKL 2013 - Ploukonice - 28.9.2013

A máme tu závěrečné kolo PKL 2013 a na to jsme vyrazili do Ploukonic. Počasí celkem přálo, byť ráno byl pouze jeden stupeň nad nulou. Už od začátku soutěže asi bylo jasné, že dnes extra časy padat nebudou. Po polovině startovního pole mužských družstev totiž vedlo Podůlší B s časem 15,73 a za nimi byli kluci z Kosmonos s časem rovných 16,00. My jsme nastupovali na startovní čáru jako 33. Opět jsme nebyli kompletní, a tak na P proudu a na postu rozdělovače jsme měli záskok z Maršovic. Druhý problém nastal při "hloubkovém" pohledu do nádrže naší mašiny, jelikož v ní bylo tak málo benzínu (dalo by se snad i konstatovat, že v potrubí bylo víc par než kapaliny), rozhodli jsme se, že mašinu natočíme, až přiběhneme k základně. I s tímto manévrem jsme měli "výpaly" na 15,5, i když kluci už byli dávno na místě, malinko promalovali a tak výsledný čas 16,96 na P proudu (L proud měl 16,81) nedával naději na dobrý výsledek. Roman s Mírou si pak zaběhli ještě jeden útok a to za Jílové. Bohužel asi přetrénovanost a přemíra snahy košaře způsobila tak nepopulární utopení koše v kádi :-(((( Takže jediná pozitivní událost na celé soutěži pro nás byla zastávka na tradiční dobrou turnovskou zmrzlinu.....

                                                                                              RP

foto:ZDE

video VlastibořM:ZDE