Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Košťálov PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Neděle, 01 Září 2013 14:40

 

PKL 2013 -  Košťálov  -  1.9.2013

Tak se nám PKL blíží pomalu ke svému konci a 12. kolo se odbylo v neděli 1.9. 2013 v Košťálově, tradičně v areálu "Pod Kozlovem". Ráno nám zapršelo, takže jsme si mysleli, že bude špatný terén. Naštěstí v průběhu soutěže už bylo počasí "na úrovni". To se už ale nedá říci o konečných časech družstev, hlavně v mužské kategorii. Pominu-li družstvo Kosmonos a jejich 14,96, tak na druhé místo stačil čas 16,14 (Košťálov) a na třetí čas 16,18 (Malá Skála)!!!!!!!. A co teprve nedokončené pokusy favoritů - Libuň, Podůlší, Maršovice, Tatobity. Kluci z Jílového sice dokončili, ale čas přes 30 je "odvál" až na konec výsledkovky. Na vině byla technická závada na mašině. Nám se útok taky nepovedl, koš nebyl špatný, ale opět se objevil na savce "velbloud" a tak voda putovala dopředu až po 9 s. Místo Míry šel L proud opět Pavel a dal, jak se později ukázalo, dobrých 16,60, ale Dominik trestuhodně promaloval až na konečných 19,05 :-((((( V tu chvíli jsme mohli na dobrý výsledek zapomenout, a to ještě většina družstev měla své vystoupení před sebou. Ale pokazila i jiná družstva. A tak v konečném hodnocení jsme obsadili 10. místo a tak jsme bodovali i na další soutěži PKL. Za týden nás čeká již 13. kolo PKL, které proběhne v krásném hasičském areálu v Bozkově. A zde to bude asi o jiných časech ???..........           

                                                                                               RP

foto:ZDE

video VlastibořM:ZDE