Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Podmoklice PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Sobota, 10 Srpen 2013 16:00

 

PKL 2013  -  Podmoklice  -  10.8.2013.

V sobotu jsme vyrazili do Semil, resp. Podmoklic na další soutěž PKL. Počasí se tentokrát umoudřilo, neboť v Podmoklicích většinou prší, to se ovšem nedalo říct o našem hasičském autě, neboť kopec od Železného Brodu k Semilům jsme "šplhali" na druhý a pak i na první rychlostní stupínek :-((((. Nakonec do Podmoklic jsme dorazili zavčas a tak jsme mohli svůj útok předvést i my. Trochu zde byly zmatky se startovkou, ale nakonec v prvním pokuse jsme šli ve dvojici s Krásnou Vsí (ovšem s ženským družstvem). Čas prvního útoku se nakonec zastavil na 16,32 na P terči (L měl 15,96). Trochu nám houpla mašina, ale voda na špičkách byla na 14,7, takže proudaři malinko "malovali" :-(((. Při druhém pokusu se nám nepodařilo dát dobře savici do kádě a tak se voda dopředu dostala opravdu později, než jsme chtěli. Druhý výsledný čas činil 17,92 na P proudu (L měl 16,84). Byla to škoda, mysleli jsme , že druhým pokusem náš první čas vylepšíme, ale opak byl pravdou. Z našeho družstva si tedy alespoň "spravil" chuť Míra, který vypomohl klukům z Jílového k pěknému 7.místu. Cestou domů se naše auto definitivně zastavilo na výjezdu ze Semil. Závadou byl špatný naftový filtr. Po jeho výměně se Avie rozjela a dovezla nás ve zdraví domů :-))) Doufejme tedy, že v neděli to bude v Jílovém lepší výsledek, než dnes v Podmoklicích.

                                                                                                                     RP

foto:ZDE

videoM I:ZDE

videoM II:ZDE

videoJílovéM I:ZDE

videoJílovéM II:ZDE