HS ve Vlastiboři PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Čtvrtek, 10 Červen 2010 16:34

 

                                            HS ve Vlastiboři -                                                         

   O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY  A MEMORIAL FILIPA HORVÁTA

 Na sobotu 5.června 2010 připadl termín HS ve Vlastiboři. Ještě ve čtvrtek nebylo jisté,zda soutěž vůbec proběhne,neboť počasí ukázalo svoje vrtochy(teplota okolo 10°C a stálý déšt!!!).V pátek se ukázalo sluníčko a sobota byla jako vymalovaná.Trať jsme měli připravenou již týden před soutěží.V sobotu  dopoledne se připravila výsledková tabule,káď na vodu,postavil se stan pro časomíru(za ni díky SDH Škodějov) a připravilo se do stánků občerstvení pro přítomné závodníky a diváky.Po 13.hodině začaly přijíždět první sbory a z SDH Jílové a SDH Držkov dorazily dvě cisterny s vodou.Škoda,že z okolních sborů dorazily jen SDH Jílové , Držkov, Jirkov,Bratříkov,Jesenný ,Bozkov a Haratice.Za to jsme rádi přivítali 2 družstva z Karlinek, z Roudného a družstvo Bukoviny a od Jíčína dorazilo družstvo Podůlší B.V 15 hodin se soutěž rozeběhla naplno a jako první startovala děvčata z Vlastiboře.Útok se vydařil na výbornou a časem 18:51s si utvořila osobní rekord.Martina Hanková měla časem 18:36s nejrychlejší sestřik.Již žádné z ženských družstev nebylo rychlejší a tak holky mohly slavit vítězství před družstvem z Jesenného a Jílového.V mužích šli také první domácí ,ale po problémech na koši(Roman ho dal až napotřetí!!!!!)to byl čas 18:61s a vidina dobrého umístění se rychle rozplynula.Krásné útoky předvedla družstva z Jesenného,Roudného A,Karlinek A,Jirkova a hlavně Podůlší B,které časem 14:27s stanovilo nový rekord trati.Ten byl vlastně překonán hned dvakrát,první byl Jirkov s časem 15:50s a hned na to "řádili" kluci z Podůlší . S časem 13:86!!!!!!!zaběhl nejrychlejší proud Stryhal Petr. Zvítězili tedy kluci z Podůlší,před Jirkovem a Karlinkami A.Po této soutěži ještě následovala doplňková soutěž družstev,kdy si každý člen vylosoval svoji pozici,jen strojník zůstával "na svém".A bylo znát,u kterých družtev je "dělba práce" normální a kde každý obsluhuje jen to své nádobíčko.Poté byla dekorována nejlepší tři družstva každé kategorie a měla následovat diskotéka v místní sokolovně,ovšem většina lidí odjela a tak nejvěrnější poslouchali hudbu(DJ Petr Havel)venku na hřišti.A vydrželi až do půlnoci.Myslíme,že soutěž se vydařila a všichni přítomní byli spokojeni s  jejím průběhem.Tak za rok na stejném místě a ve stejnou hodinu.........

FOTO ZDE 

                                                                                                              RP