Hlavní menu

Přihlášení do systémuSázení stromků a pálení čarodějnic PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Pondělí, 03 Květen 2010 17:57

 

                                Sázení stromků a pálení vatry

Přípravy na pálení čarodějnic začaly již pár týdnů před 30.dubnem a to tím,že jsme domluvili brigádu na sázení stromků na okolních pasekách.Účast byla početná,počasí nádherné a těch 1100 ks nových stromků taky není zanedbatelný počet.Další víkend se připravilo dříví na vatru a týden před "svátkem bab řídících koštělet"se začala stavět vatra.Všichni jsme doufali,že nenapadne nějakého "umělce" to zapálit o nějaký ten den dříve,jak se to s oblibou někdy stalo??!!Vše však proběhlo na výbornou,jen při usazování "čarodějnice" na vršek vatry se nám babka nějak rozlomila na dvě části a tak na pomoc přišel drát a kleště.Vypadalo to potom ovšem,jako když jsme ji ještě před upálením pro jistoti nejdříve oběsili!!Ale jinak to byl pohodový večer,bylo teplo,občerstvení přiměřené této akce,účast hostů slušná.A byly i rachejtle........

FOTO ZDE

                                                                                        RP