Potapěčský ples PDF Tisk Email
Pátek, 02 Duben 2010 04:18

Potapěčský ples ve Vlastiboři

27.března 2010 se uskutečnil 2.Jarní ples ve Vlastiboři a to pod názvem "Potapěčský".Jako minulý rok se o hudební produkci postarala skupina RYTMA z Jablonce n.N.Přípravy proběhly v průběhu celého týdne,navozilo se zboží,večerní menu připravil Slávek Zítek,vyzdobili jsme sál a připravily stoly.Jelikož začalo v pátek večer neskutečně pršet,v sobotu jsme řešily problém,jak upravit plochu pro parkování.Odpoledne tedy chlapi vyrazili pro několik "vozíků" kamení a štěrku,aby alespoň trochu ten "blátivý marast" zakryli.Po 18-té hodině dorazila kapela a okolo 20-té hodiny přicházeli již první hosté.Služby byly předem určené, kdo byl ve výčepu,kdo v  kořalně,kdo roznášel na sále.Na začátku plesu všechny přítomné přivítal starosta SDH David Barták a popřál všem příjemné prožití večera.Zábava se rozjížděla zpočátku pomaleji,jak ale kapela spustila polku ,sál se začal zaplňovat.Zpestřením večera byla ukázka tanců  mladé taneční dvojice z Jablonce  a každý musel uznat,"když se to umí,je to sranda"!!!.O půlnoci začala tradiční tombola,cen bylo dost,ale žádný "zádrhel"při předávání cen nenastal(jen asi polovina Vlastiboře bude v zimě chodit ve stejných čepicích???!!!),takže po půlhodině mohla zábava opět pokračovat.Ve 2 hodiny ráno se měnil čas(ze 2 na 3 hod.),takže abychom nebyli ochuzeni,hrála hudba až do 4-té hod.ranní.Poslední přítomní odcházeli ze sokolovny tedy až po 5-té hodině.Ples se velice vydařil a za sebe mohu prohlásit,ač jsem taky členem našeho SDH,tentokrát jsem "do služby"nemusel,během večera nebyl jediný probléml,vše fungovalo "jako hodinky", pořadatelé si zaslouží jedničku s hvězdičkou.Bylo by velká škoda tuto akci přerušit,takže se ve Vlastiboři opět sejdeme za rok....

FOTO ZDE