Hlavní menu

Přihlášení do systémuMyslivecký ples v Jesenném PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Čtvrtek, 04 Únor 2010 18:46

 

                     Myslivecký ples v Jesenném

Poslední lednovou sobotu jsme vyrazili do sousedního Jesenného na tradiční "Myslivecký ples".Dva dny sněžilo a tak cesta přes Navarov nebyla možná.Takže jsme se "kodrcali" přes Horskou Kamenici.Řidiči z toho měli úžasný zážitek.No,alespoň se na sněhu trochu "vyblbli".U stolu s 15 místy jsme se trochu mačkali,ale lepší,než celý večer stát!!Samozřejmostí byla bohatá tombola,i my si zakoupili lístky,někdo málo,jiný moc.Museli jsme vyzkoušet i speciality ze zvěřiny a nutno podotknout,že chutnaly znamenitě.Jen houskový knedlík šel trochu ztuha krájet,ale vem to čert.Po půlnoci začala tombola,čísla padala a my stále nic??!!Jen na Milana se usmálo štěstí v podobě bažanta a tašky s upomínkovými předměty.A první cena????Ta putovala(prý??) do Horské Kamenice.Jak by taky ne,když bylo vytaženo číslo 171 a my měli na stole čísla 170 a 172!!!!!!!Přesně jako minulý rok.Nevadí,hlavně že jsme to ve zdraví přežili a za rok se zde snad sejdeme opět.

                                                                                                          RP 

FOTO ZDE