Silvestr 2009-2010 PDF Tisk Email
Pátek, 08 Leden 2010 20:22

Vlastibořský  Silvestr 2009 - 2010

A je tu poslední den v roce 2009 a s ním očekávaný příchod nového roku 2010,co asi přinese???Již tradičně pořádá naše sdružení Silvestra v místní sokolovně.Počasí venku moc zimu nepřipomíná,neboť stále slušně prší.Okolo 20 hodiny přicházejí první účastníci zábavy.Aby hosté nestrádali,jsou zde připraveny táci s chlebíčky,jednohubkami,slaným pečivem a abychom netrpěli žízní, tak je tu pivo,víno,kořalička různých barev a vůní,rychlé špunty na půlnoc a pro řidiče čajíček.......Do půlnoci je na sále spíše komorní nálada,hudba hraje více k poslechu než k tanci,ale jakmile odbyla půlnoc,všichni jsme si navzájem popřáli do nového roku to nej,nej,nej... a vystřílely se "rachejtle",začala v sokolovně ta pravá pařba.I hudba "přitvrdila" a tak sál málokdy zel prázdnotou.První hosté se začali vytrácet okolo 3-tí hodiny ranní a ti poslední někdy kolem 5-té hodiny.Opět musíme konstatovat,že Silvestr ve Vlastiboři nezklamal a za rok se tu sejdeme opět.A alespoň v takovém počtu jako letos.Děkujeme všem,kteří Silvestra připravovali a taky těm,kteří se k nám vydali "ho" slavit,ať už domácí a nebo ti přespolní,a že jich letos bylo dost-z Jirkova a nebo z Jílového.....

FOTOGRAFIE ZDE