Hlavní menu

Přihlášení do systémuPKL Benešov u Semil PDF Tisk Email
Napsal uživatel RP   
Čtvrtek, 10 Září 2009 18:44

 

                               Pohár Boba a Bobka -

                            10.díl PKL,Benešov u Semil

V krásném sportovním areálu Benešova u Semil se konal v neděli 6.9.2009 předposlední díl PKL.Počasí se oproti sobotě umoudřilo.Na startu se objevilo 30 mužských a 14 ženských družstev.Tentokrát za ženy běžela P proud Tereza z Podmoklic a po menším "promáchnutí" zastavila čas na 19:14 s(Bára na L měla 18:08).Po delší době měly ženy opět čas pod 20 s a mohly pomýšlet na další bodíky.Nakonec skončily na pěkném 5.místě a do tabulky si připsaly dalších 6 bodů.Muži nastupovali jako 6-tí a také si museli půjčit-tradičně béčkaře(Míla Maleček) a i pravý proud(Jakub Menšík)-oba z domácího Benešova.Mysleli jsme,že dáme výslednou "15",ale trochu jsme urychlili náběr vody a mašině se moc tlačit taky nechtělo,takže výsledné časy byly -P proud 15:85 s(Jakub) a L proud 16:08 s(Michal).V konečném hodnocení na nás "zbylo"11-té místo a 5 bodů.Po delší odmlce se také na soutěži objevili muži z Frýdštejna s opravenou mašinou a zdá se,že"tlačí vodu" dobře,neboť oba proudaři dali "15". Šok pak způsobilo přeměřování hadic u vybraných družstev,i my se tomu nevyhnuly,ovšem u družstva mužů z Jinolic bylo béčko evidentně kratší více než je povoleno,takže i když kluci měli jasně nejlepší čas,následovalo nekompromisní "D".Za týden bude finále PKL v Bozkově a zde se bude o všem rozhodovat.

                                                                                                                  RP